НОВОСТИ ПАРТИИ ШАРИЯ
Активисты Партии Шария в Виннице подарили маски для детской больницы
Винница

«Партія Шарія» у Вінниці закупила маски для дитячої лікарні


Вінницька обласна дитяча лікарня отримала подарунок від «Партії Шарія».

До «шарійців» у Вінниці звернулися співробітники лікарні. За їхніми словами, у багатьох дітей бракує захисних масок. Наприклад, у малечі з онкологічними захворюваннями знижений імунітет через прийом хіміотерапевтичних ліків і радіаційного опромінення. Вони — у групі ризику по захворюваності на коронавірус. Тим часом обласна адміністрація не забезпечила маленьких пацієнтів належним захистом.

Активісти «Партії Шарія» вирішили допомогти. Вони закупили маски з яскравими принтами, які точно порадують дітей, і привезли їх до лікарні.

Барвисті маски для дитячої лікарні від Партії Шарія
«Зараз важкий час, і ми повинні допомагати одне одному. Особливо медикам і людям, які найбільше страждають від коронавірусу. Вже багато хто відгукнувся на наш заклик допомогти літнім людям. А ми поки підтримуємо інших, хто у групі ризику», — каже лідерка Вінницького осередку «Партії Шарія» Світлана Магденко.
Також вона закликає всіх небайдужих приєднатися до благодійних ініціатив партії:«Зараз у нас багато таких проєктів: допомога людям похилого віку, закупівля засобів захисту для лікарень, підвезення медиків на роботу. Якщо хочете нам посприяти, телефонуйте за номером +38 096 174 95 26 або залишайте заявку на нашому сайті».