НОВОСТИ ПАРТИИ ШАРИЯ
Винница

«Партія Шарія» в Козятині закликає допомагати одиноким пенсіонерам


Активісти «Партії Шарія» в Козятині розповсюджують листівки, в яких закликають містян допомагати з доставкою продуктів одиноким пенсіонерам.

Люди похилого віку можуть найбільше постраждати від небезпечної інфекції, а тому про них потрібно особливо піклуватися, вважають у місцевому осередку «Партії Шарія».Нині ті, хто старший за 60, мають перебувати вдома, на самоізоляції. Тим, у кого немає рідних і близьких, дозволено виходити в магазин, але не далі ніж за 2,5 кілометра від місця проживання.

«Є багато одиноких пенсіонерів, про яких нема кому піклуватись. І вони йдуть за покупками самі, наражаючи себе на небезпеку. Ми намагаємось допомогти таким людям. Але не про всіх знаємо, не на всіх вистачає часу та можливостей. Тому ми закликаємо людей долучитися до нашої ініціативи. Якщо можете, придбайте власним коштом для них продукти або ліки. Якщо ні — хоча б просто організуйте їм доставку з магазину», — розповідає координатор місцевого осередку Валерій.

Активісти розклеюють листівки, в яких пропонують людям допомагати літнім людям, які живуть поруч з ними. «Пам’ятайте, принісши продукти пенсіонеру, ви, можливо, врятуєте йому життя», — наголошують в партії.

Активісти Партії Шарія в Козятині закликають допомагати літнім людям
Ви також можете самостійно надрукувати листівки та наклеїти їх на дошці оголошень у своєму під’їзді. Завантажити плакат можна за посиланням.