НОВОСТИ ПАРТИИ ШАРИЯ
Активісти Партії Шарія у Вінниці закупили маски для лікарень області
Винница

«Партія Шарія» у Вінниці допомагає лікарям


Вінницький осередок «Партії Шарія» закупив засоби індивідуального захисту для лікарів з Козятина, Тульчина та Іллінців.

«До нас постійно звертаються лікарі і з Вінниці, і з усієї області. Люди вже не довіряють державі, вони шукають тих, хто справді щось робить, а не тільки проводить щоденні брифінги. Наша партія, звичайно, не всесильна, щоб допомогти кожному і в повному обсязі. Ми вибираємо тих, хто найбільше потребує підтримки й знаходимо шляхи вирішення їхніх проблем», — розповідає лідерка Вінницького осередку Світлана Магденко.

Лікарі — це чи не найбільш вразлива до коронавірусу категорія громадян. Вони щодня контактують з хворими, рятуючи їхні життя. Близько 20% усіх хворих на COVID-19 — це медпрацівники. «Від медиків зараз залежить все», — наголошують у вінницькому осередку «Партії Шарія».

Прихильники партії у Вінниці власним коштом закупили маски, респіратори та захисні рукавички. Тепер лікарі зможуть не боятися за своє здоров’я і працювати більш ефективно. Так невеликий внесок кожного з вас допомагає зупинити епідемію.
Якщо ви бажаєте допомогти медпрацівникам, зв’яжіться з «Партією Шарія» у Вінниці. Напишіть на сайт представництва або зателефонуйте за номером: +38 096 174 95 26.