НОВОСТИ ПАРТИИ ШАРИЯ
Партія Шарія Полтава забезпечує захисними масками мешканців області
Полтава

«Партія Шарія» Полтава допомагає медичними масками


До Полтавського обласного осередку «Партії Шарія» звернулася мешканка Гадяцького району Інна. Вона має інвалідність, її чоловік також. Тому подружжя часто відвідує лікарню, а захисних масок у селі обмаль.

Ми придбали маски багаторазового використання і відправили їх на Гадяччину. Особливість саме цих масок у тому, що після разового використання їх необхідно випрати, гарно випрасувати, а потім можна одягати знову.

Парітя Шарія Полтава відправила захисні маски в Гадяцький район - фото
Інна пообіцяла поділитися масками з друзями та родичами. А ми вкотре наголошуємо, що готові допомагати засобами індивідуального захисту. Не кожен пенсіонер може придбати маски та дезінфектори, які нині злетіли в ціні. Не кожен селянин може поїхати в місто заради засобів індивідуального захисту, або придбати їх через інтернет.

Ми вдячні кожному, хто просить про допомогу та отримує її, замість того, щоб пересуватися без маски та наражати інших на небезпеку.

Напередодні до обласного осередку «Партії Шарія» у Полтаві звернувся наш активіст з Кобеляк Володимир Тюркін. Він забезпечує місцевих захисними масками. Його родина має швейне ательє. На період карантину вони забрали одну машинку додому і почали шити маски. Роздають їх безкоштовно.

Володимир говорить, що маски шиють на замовлення. Кинули клич у соцмережах і чекають звернень із зазначенням необхідної кількості. За декілька днів таким чином розповсюджено понад 100 масок.

Володимир закликає всіх, у кого є вдома швейна машинка, долучитися до цієї акції та внести свій внесок у боротьбу з коронавірусом.

Ми також дякуємо Володимиру за активну позицію та добру справу.