НОВОСТИ ПАРТИИ ШАРИЯ
Полтавський осередок Партії Шарія допомагає полтавцям отримувати якісні послуги ЖКГ.
Полтава

Партія Шарія Полтава. Якісні послуги або перераховані платіжки

Ми змусимо КП «ЖЕО 2» виконувати свої обов'язки, про які вони, вочевидь, забули. До Полтавського обласного штабу «Партії Шарія» звернулися мешканці будинку за адресою вул. Київське шосе, 52. Вони скаржаться на стан даху, який кожної весни протікає.

Провівши відкриту зустріч з мешканцями будинку, ми оформили акт-претензію і віднесли її до установи. Та потім, при детальному розгляді ситуації, яка склалася, з'ясувалося, що мешканці будинку претензій не мають лише до двох послуг, які входять у щомісячну платіжку. Згідно з графіком вчасно вивозять сміття та прибирають прибудинкову територію. А загалом послуг — 11. Варто зазначити, що наступного ранку після відвідин нами КП «ЖЕО №2» аж чотири двірники мели та загрібали територію будинку.

Вдень до будинку завітала викликана нами представниця комунального підприємства. Під час бесіди важко було досягти конструктиву, оскільки вона не орієнтувалася в усіх претензіях людей. Представниця відповідає лише за вивезення сміття, тобто за послугу, до якої питань немає. А як же не відремонтований дах, як решта 9 послуг, до яких претензії є? Співробітниця «ЖЕО №2» під час бесіди повідомила, що у своєму під'їзді вона сама вкручує лампочку. Ну якщо вже і представники ЖКГ власним коштом це роблять, то нам і скаржитися поготів, жартують невдоволені жителі вказаного будинку.

На цьому Полтавський обласний штаб «Партії Шарія» не зупиняється. По гарячих слідах оформили ще декілька актів-претензій, які уже на розгляді. Ми допоможемо полтавцям отримувати якісні комунальні послуги або змусимо ЖЕКи перерахувати платіжки.

Влада не зможе — Шарій допоможе.