НОВОСТИ ПАРТИИ ШАРИЯ
Карлівські активісти Партії Шарія прибрали сміттєзвалище
Полтава

Карлівські активісти «Партії Шарія» прибрали сміттєзвалище

Доки влада не помічає стихійне сміттєзвалище поблизу ставу, наші партійці власними силами вирішили облагородити місце для відпочинку містян.

На початку березня наш партієць Олег Бобошко зі своїм товаришем Михайлом Кобченком долучилися до акції «ПроШарь Добро». Спільними зусиллями вони прибрали стихійне сміттєзвалище, яке вже 30 років «прикрашає» мікрорайон «Спиртзавод» у місті Карлівка.
Сміттєзвалище у Карлівці - фото
Поруч — став і зона відпочинку. Невдовзі містяни почнуть приходити на відпочинок, і їх мав би зустріти смітник. Та в один з вихідних днів Олег Бобошко та Михайло Кобченко взялися за роботу: вивезли 10 машин сміття, вирівняли землю та привели до ладу територію поруч.
Після карантину Олег має намір зібрати карлівчан для того, аби прибрати сміття, яке вітер розніс по всій території. У соцмережах містяни висловлюють подяку за прибирання та обіцяють прийти на суботник.
Прибирання сміттєзвалища у Карлівці активістами Партії Шарія - фото
Олег розповів, що вони з товаришем зверталися до місцевої влади та, не отримавши відповіді, вирішили діяти самостійно. Результат спільної роботи тішить та надихає на нові звершення. В планах – прибрати всі стихійні сміттєзвалища міста.
Карлівські активісти Партії Шарія прибрали стихійне сміттєзвалише - фото

Ми щиро дякуємо чоловікам за небайдужість, активність та громадянську позицію!