НОВОСТИ ПАРТИИ ШАРИЯ
Полтава

«Партія Шарія» у Полтаві допомогла пенсіонерці дістатися додому в село


До Полтавського обласного осередку «Партії Шарія» звернулася наша прихильниця з Лохвицького району. Ми уважно вислухали її проблему та допомогли.


Ніна Костянтинівна певний час перебувала в обласному центрі на лікуванні. Коли настав час їхати додому, міжміський транспорт уже не ходив, а забрати жінку нікому.

Не знайшовши транспорту самотужки, Ніна Костянтинівна звернулася по допомогу до «Партії Шарія». Ми оперативно знайшли пальне та транспорт і відправили жінку додому. Окрема подяка нашому активісту Олегу, який надав свою машину та погодився бути водієм.

Також ми забезпечили нашу колегу з Лохвиччини газетами. Коли закінчиться карантин — «Право на правду» розлетиться райцентром.

В умовах карантину найбільше постраждали незахищені верстви населення: малозабезпечені, пенсіонери, люди з інвалідністю. І ми помітили сталу тенденцію: всі вони звертаються не до органів державної влади чи місцевого самоврядування, а до волонтерів та благодійників, у тому числі й до нас. Ми ж завжди готові прийти на допомогу.