НОВОСТИ ПАРТИИ ШАРИЯ
Партія Шарія придбала для правоохоронців захисні комплекти
Полтава

«Партія Шарія» допомагає полтавським правоохоронцям

У нелегкі часи карантину та загрози коронавірусу найбільше постраждали представники професій, які перебувають на передовій боротьби з недугою – медики та правоохоронці. Перші – рятують життя, другі – запобігають поширенню хвороби.

До Полтавського обласного осередку «Партії Шарія» звернулися місцеві правоохоронці. Їх відправляють на блокпости, у місця скупчення людей, патрулювання та інші «гарячі» точки. Попри чималі кошти, які виділяються на утримання силових структур, фінансів для закупівлі масок та захисних костюмів у відомстві не знайшлося. Просити про допомогу також не можна. Лишається варіант підпільної допомоги.

Партія Шарія Полтава придбала костюми для полтавських правоохоронців - фото
«Партія Шарія» закупила для полтавських силовиків 20 загальновійськових захисних комплектів. Тепер правоохоронці сміливо можуть їхати на блокпост та з гідністю нести службу. Дякуємо їм за нелегку працю та активну участь у перешкоджанні поширення коронавірусу.

Проте невирішеною лишилася проблема забезпечення захисними масками. Наразі ми активно шукаємо виробника сертифікованих масок, який погодиться співпрацювати з нами за адекватну суму. Якщо ви знаєте, де придбати такі маски, або готові надати нам їх безкоштовно чи за собівартостю – ми завжди відкриті до співпраці.

Пишіть нам: