НОВОСТИ ПАРТИИ ШАРИЯ
Полтавський осередок Партії Шарія анонсує акцію.
Полтава

Увага! Анонс Полтавського осередку Партії Шарія до Дня Перемоги!

На останніх зборах перед введенням карантину актив Полтавського обласного штабу «Партії Шарія» підняв питання святкування Дня Перемоги. На розгляд подали пропозицію привести до ладу пам’ятники, братські могили та поховання невідомих солдатів, пов’язаних з Другою світовою війною.

Ми, Полтавський обласний осередок, звертаємося до наших прихильників у кожному куточку області. Давайте разом відшукаємо або згадаємо занедбані, забуті пам’ятники та могили. Звернемося до місцевої влади з пропозицією самотужки чи спільно упорядкувати пам’ятний знак чи обеліск, і напередодні 9 травня влаштуємо прибирання.

Ми вважаємо за доцільне залишити пам’ятники Полтави комунальному підприємству «Декоративні культури», оскільки перед святами вони активізуються та начищають до блиску згадані об’єкти. Ми ж хочемо привести до ладу уже давно забуті.

Протягом березня-квітня ми маємо намір виявити та зібрати інформацію про пам’ятники та систематизувати її. А з другої половини квітня після завершення карантину маємо намір зв’язатися з місцевою владою та проводити облагороджувальні роботи.

Якщо ви вже зараз знаєте такі пам’ятники, дзвоніть, пишіть нам у соцмережах, приходьте в наш офіс.

Наші контакти:

Місто Полтава, просп. Першотравневий, 19, офіс 12.

+38 (066) 405-52-53


Telegram (чат) https://cutt.ly/dti0Juw