НОВОСТИ ПАРТИИ ШАРИЯ
Команда Партії Шарія Полтава розклеює інформативні листівки про коронавірус
Полтава

«Партія Шарія» Полтава інформує населення про коронавірус


Навіть під час карантину ми не сидимо склавши руки. Сусідів з поверху, під'їзду чи будинку ми продовжуємо інформувати про коронавірус та розповідати, як від нього вберегтися.

З кожним днем в Україні кількість хворих на коронавірус зростає. Ще більше їх стане, коли на повну потужність почнуть використовувати тести.
Команда Партії Шарія Полтава розклеює інформативні листівки - фото
Наші прихильники, не наражаючи себе на небезпеку та не порушуючи правил карантину, розповсюджують листівки. Хтось у своєму під'їзді, дехто й до сусіднього будинку дійшов, а хтось і в сусідню крамничку відніс.

Ми переконані, що поінформований означає озброєний. В умовах карантину, коли фактично все зупинилося, ми знаходимо можливість нести інформацію людям. Листівка — це наша зброя у боротьбі з коронавірусом.

Полтавський штаб «Партії Шарії» не панікує і вас закликає цього не робити. За можливості, залишайтеся вдома, читайте цікаву книгу, яку давно відкладали на потім, перегляньте фільм чи підготуйтеся до іспитів.

Давайте разом під час карантину робити корисні речі. Якщо маєте змогу та бажання — поширюйте листівки у своєму під'їзді. Не допустимо паніки разом!

Партія Шарія Полтава поширює інформаційні листівки про коронавірус - фото