НОВОСТИ ПАРТИИ ШАРИЯ
Партія Шарія Полтава зацікавилася зарплатою мера Карлівки
Полтава

«Партія Шарія» зацікавилася розміром заробітної плати ексголови Карлівки


Колишній очільник Карлівки не бажає втрачати займану посаду та нещодавно подав до суду, а «Партія Шарія», тим часом, направила запит до міськради з питанням про структуру заробітної платні колишнього голови міста.

10 березня 2020 року ми повідомляли про сесію Карлівської міськради. Під час неї депутати достроково припинили повноваження міського очільника Олександра Наконечного. Та колишній голова не здається. Нещодавно він звернувся до суду з вимогою скасувати рішення депутатів, поновити його на посаді та виплатити заробітну плату за час вимушеного прогулу.

Цікаво, що справу розглядають в Закарпатському окружному адміністративному суді, тобто за місцем прописки позивача. Завдяки нашим активістам вдалося дістати фотографії будинку, в якому прописаний Олександр Наконечний (будинок з синім дахом). Проте місцеві говорять, нещодавно бачили ексголову у Карлівці.

Розгляд справи призначено на 4 травня 2020 року. За нашою інформацією, міська рада готує відкликання на позовну заяву Наконечного.

Партія Шарія Полтава подала запит про зарплату ексмера Карлівки - фото

Крім того, до нас потрапив документ з цифрами заробітної плати Олександра Наконечного на посаді міського голови за 2019 рік. Нас збентежило, що розмір нарахованих коштів аж занадто нестабільний. Різниця подекуди складала 20-30 тисяч гривень. Наприклад, за березень 2019 року ексочільник отримав майже 24 тисячі гривень, а за вересень того ж року ледь не 62 тисячі. Ми вирішили дізнатися причину такої розбіжності й відправили відповідний запит до Карлівської міської ради. В ньому попросили надати інформацію по структурі зарплати Олександра Наконечного.

Результати відповіді на наш запит ми повідомимо на нашому сайті та у соцмережах.