НОВОСТИ ПАРТИИ ШАРИЯ
Збори активістів Подільського району в офісі Партії Шарія Полтава
Полтава

Партія Шарія Полтава. Про подальші плани, рекламу та поширення газети

У Полтавському обласному осередку Партії Шарія напередодні карантину провели збори активу. На порядку денному — весняні акції, роздача газет та підготовка до святкування Дня Перемоги.

Важливим також було питання зовнішньої реклами політсили у місцях скупчення людей та громадському транспорті. Тетяна Котова, керівниця Полтавського обласного осередку Партії Шарія, взяла питання на контроль, всі пропозиції будуть розглянуті. Наразі уже виготовлений рекламний банер для публікації на сайті одного з інтернет-видань області.
Також ухвалили рішення продовжити зустрічі з мешканцями Полтави, які не вдоволені послугами ЖКГ, та надавати їм юридичну й інформаційну допомогу.

Полтавські «шарійці» до карантину зустрічалися щосуботи. Раніше відбулися збори Київського району Полтави. На них представили координатора району Данила Клименка, виявили гострі проблеми та визначили план дій по їхньому усуненню.

За тиждень зібралися представники Подільського району. Учасники зустрічі обговорили нагальні проблеми району, обрали його координатором Станіслава Щербака й розв’язали питання поширення газети. Одразу зі зборів понад 10 пакувань «Права на правду» розлетілися по мікрорайону.

До Дня Перемоги вирішили привести до ладу пам’ятники, братські могили та поховання невідомих солдатів, пов’язаних з Другою світовою війною. Ідея розробляється.
Щосуботи у нашому партійному осередку за адресою просп. Першотравневий, 19, офіс 12 твориться історія. Кожен з вас може прийти на збори та подати свою ідею, яку розглянуть на предмет доцільності, досконало вивчать та, якщо не матиме зауважень, реалізують.