ШАРИЙ
В КРЕМЕНЧУГЕ
Партия Шария спасет город от коррупции и бездеятельности власти
Мы четко понимаем, что каждый город — это особый маленький мир, со своими потребностями и проблемами, свойственными только ему.
#SHARIJKREMENCHUG
Наши приоритеты:
ЭТО ПРОГРАММА
ПАРТИИ ШАРИЯ ДЛЯ КРЕМЕНЧУГА
Контроль за якістю надання послуг керувальними компаніями міста
Ініціюємо аудит діяльності КП і сприятимемо досягненню відповідності «ціна — якість».
Створення на території Кременчука вільної економічної зони
Це надасть можливість встановити на ній спеціальний правовий режим господарської діяльності, особливий порядок застосування та дії законодавства України. Вільна економічна зона — інфраструктурний проєкт, потрібний містові для залучення закордонних інвесторів та створення нових робочих місць. Навіщо працювати за кордоном, якщо можна створити умови, аби закордонні інвестори могли відкривати свої підприємства на нашій території?
Ініціація ліквідації комунальних ЗМІ
Ініціація ліквідації комунальних ЗМІ, що використовуються для особистого піару керівників, без користі для міста.
Реконструкція старих комунальних будівель під здавання в житлову оренду
Місто може заробляти гроші! Потрібно перетворити старі комунальні будівлі на повноцінні багатоквартирні будинки, помешкання в яких здаватимуться в оренду, а кошти від цього надходитимуть до місцевого бюджету. До того ж покинуті будівлі є місцем скупчення злочинних та неблагополучних елементів, що становить загрозу безпеки та спокію громадян.
Остаточне викорінювання амброзії
Остаточне викорінювання амброзії задля економії коштів бюджету та поліпшення умов проживання містян, схильних до сезонної алергії. Упродовж останніх десятиліть міська влада не розв’язала проблему — а зараз боротьба із амброзією «проводиться» лише на передвиборчих бігбордах провладних партій.
Необхідність заміни вуличних жовтих ліхтарів на LED з білим освітленням
У час нових технологій потрібно заощаджувати бюджетні кошти та економічно використовувати енергоресурси. Наявне жовто-гаряче освітлення є причиною аварій на дорогах, а подекуди його зовсім немає, що спричиняє підвищення рівню злочинності.

Розв’язання проблем небезпеки на дорогах
Розмітка, пішохідні переходи — у жахливому стані, їх бракує, як і дорожніх знаків, що до того ж часто розташовані поза зоною видимості. Щодня через це в Кременчуці стається велика кількість аварій, запобігти яким допоможе створення безпечних умов пересування на дорогах, що не потребує застосування великих ресурсів.
Ініціація заборони проведення робіт на важливих транспортних вузлах у робочі години
Місця масового руху транспорту потрібно ремонтувати вночі, аби уникнути аварійних ситуацій та не спричиняти незручностей для містян.
Невідкладний ремонт прибудинкових доріг
Їхній жахливий стан призводить до безлічі проблем: затоплення, травмування громадян, пошкодження автотранспорту. Аварійні прибудинкові дороги мають бути терміново та насамперед якісно відремонтовані, щоб вони не танули під час кожного дощу.
Сприяння початку будівництва котельні для Раківки
Щороку потужності Крюківського вагонобудівного заводу, що забезпечує гаряче водопостачання цілого району, знижуються. Термін профілактичного відключення води зростає і вже складає понад 4 місяці. Ненадання життєво необхідної комунальної послуги на Правобережжі — нонсенс у ХХІ столітті.
Ініціація заміни або капітального ремонту водопровідних комунікацій
Віднедавна часті прориви труб, що в народі вже отримали назву «святі джерела», стали проблемою для міста. Це свідчить про жахливий стан мережі водопостачання. Попри складність та довготривалість таких робіт, проєкт розв’язання цього питання має бути створений негайно. Це саме стосується проблеми з ливневками, які вже не в змозі впоратися з природними опадами.
Перегляд системи збору сміття
Чинна — не задовольняє потреб мешканців. Нестача контейнерів, неправильні місця розташування турбують велику кількість кременчуківців. Незручний графік вивозу сміття, близьке розташування контейнерів до будинків та їхня недостатня кількість стають причиною антисанітарії: сморіду, бруду, тарганів та забруднення житлових районів. Усе це результат неефективного нагляду комунального підприємства за місцями збору сміття. Ми ініціюємо перегляд норм розміщення сміттєвих баків та переміщення їх до місць, де вони не будуть потворити життя мешканців навколишніх будинків!
Протидія незаконному спалюванню сміття
Протидія незаконному спалюванню сміття на території приватного сектору.
Доведення до ладу берегової лінії
У 1990-2000-х Кременчук мав чудову берегову лінію, яка зараз фактично знищена в деяких районах міста. Величезні пляжі були найулюбленішою зоною відпочинку влітку. Та через порушення екології пляжі здебільшого зникли на очах і від них залишилися лише невеличкі клаптики. Берегову лінію потрібно обов’язково розчищати та підтримувати в належному стані. Таке просте питання мало бути розв’язане вже давно!
Відновлення української культури та знайомство містян із нею
Кременчук — місто із дивовижними пам’ятками архітектури. Наш моральний обов’язок — зберегти спадщину, що залишилася завдяки тим, хто обороняв наше місто під час світових війн. Усі архітектурні пам’ятки мають жахливий стан та, на подив, не становлять жодної цінності для влади. Ми мусимо оберігати нашу історію та цінувати її! Разом із місцевими істориками та знавцями української культури ми обов’язково ініціюватимемо проєкти відновлення архітектурних пам’яток!
Перезапуск системи ОДЮКів (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів)
Перезапуск системи ОДЮКів (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів), що мають бути місцем розвитку дитячих талантів. Діти поступово стають жертвами гаджетів, підпадають під вплив соцмереж, які деформують дитячу свідомість. Цю проблему допоможе розв’язати саме реформування освітніх закладів. Потрібно відновити та модернізувати наявну систему ОДЮКів й розвивати таланти та найкращі якості у дітей. ОДЮКи мають знову стати тим місцем, у якому покоління, що підростає, проводитиме час цікаво й корисно, а батьки не будуть перейматися за своїх дітей.
Підтримка юних талантів
Розвиток талановитих дітей та забезпечення можливості брати участь у змаганнях чи конкурсах (задля отримання відзнак, зокрема) має відбуватися коштом місцевого бюджету, а не батьків. Місто мусить допомагати майбутнім чемпіонам, які прославлятимуть наше місто та країну.
Розроблення програми заохочення донорів крові та ремонт відділення, де проходить процедура донації
Незважаючи на обласне підпорядкування Кременчуцької станції переливання крові, це не звільняє місто від обов’язку допомагати медичному закладу, що працює насамперед на місто.
Ми обстаємо проти будівництва житлових комплексів, що не відповідають нормам пожежної безпеки. У них обов’язково мають бути наявні спеціальні екстренні виходи та пожежна сигналізація.
Вибори відбуваються раз на 5 років, а проблеми, що потребують негайного розв’язання, є щодня. І лише безпосередня увага до них, розроблення програм реконструкції та розвитку (не лише передвиборчих, а й робочих), допоможе відтворити наше місто!
Смотри также ТОП-10 главных проблем Украины
Дороги
ЖКХ
КОРРУПЦИЯ
МЕДИЦИНА
На которых мы фокусируемся, как Партия, чтобы быть максимально эффективными и не обещать «всё и сразу», как это делают типичные политики.
ТРАНСПОРТ
ЭКОЛОГИЯ
НАРКОТИКИ
ТОП-6 ПРИЧИН ГОЛОСОВАТЬ ЗА ПАРТИЮ ШАРИЯ
1. За партией нет олигархов
2. Партией руководит человек, который никогда не был во власти
3. Мы единственные заботились об украинцах, даже когда не были партией
4. Прожил много лет в Европе, Шарий хочет, чтоб украинцы начали жить, а не существовать
5. Партийцы Анатолия - не элита, а проводники ваших желаний в ваших местных советах
6. В партии жесткая дисциплина, и если депутат не оправдывает ваших надежд - мы его отзываем
КОМАНДА ПАРТИИ ШАРИЯ В КРЕМЕНЧУГЕ ГОТОВА ОТСТАИВАТЬ ТВОИ ИНТЕРЕСЫ В МЕСТНЫХ СОВЕТАХ:
Полевая Татьяна Юрьевна
Мирошников Александр Дмитриевич
Полевой Евгений Юрьевич
Тарабан Владимир
Барвинская Алена Александровна
Гава Виталий
Сурмиленко Валентин Иванович
Егорова Наталья Петровна
Полевая Татьяна Юрьевна
Мирошников Александр Дмитриевич
Полевой Евгений Юрьевич
Тарабан Владимир
Барвинская Алена Александровна
Гава Виталий
Сурмиленко Валентин Иванович
Егорова Наталья Петровна
ПАРТИЯ ШАРИЯ — ЭТО СООБЩЕСТВО АКТИВНЫХ
КОТОРЫЕ ГОТОВЫ РАЗВИВАТЬ
ПРИСОЕДИНЯЙСЯ
НЕЗАВИСИМЫХ И ОБРАЗОВАННЫХ ЛЮДЕЙ
ДАВАЙ ТВОРИТЬ ИСТОРИЮ ВМЕСТЕ
СИЛА — ЭТО ЛЮДИ
ПАРТИЯ ШАРИЯ — ЭТО СООБЩЕСТВО АКТИВНЫХ, КОТОРЫЕ ГОТОВЫ РАЗВИВАТЬ НЕЗАВИСИМЫХ
И ОБРАЗОВАННЫХ ЛЮДЕЙ, СЕБЯ
И СВОЮ СТРАНУ.
ПРИСОЕДИНЯЙСЯ
СЕБЯ И СВОЮ СТРАНУ.
Вступай в Чат Кременчуга от Партии Шария.
Подробно рассказываем о нашей деятельности в Кременчуге
Выкладываем актуальную информацию о всех предстоящих встречах и мероприятиях
Делимся фото и видеоотчётами с уже состоявшихся встреч и акций
Наш чат закрытого типа и действует как предоставление информации. Но периодически он будет открываться для переписок и комментирования, чтобы дать тебе возможность пообщаться в другими активистами и сторонниками Партии Шария в Кременчуге. Также ты лично сможешь задать вопросы лидеру кременчугской ячейки и кандидатам партии.
Став волонтёром Партии Шария ты прямо сейчас станешь частью глобальной истории по преобразованию Кременчуга и:
Лично приблизишь решение проблем города и своего района
Найдешь новых друзей и единомышленников
Получишь интересный опыт работы в политике
Ощутишь на себе энергию единения, команды и стремления к нашей общей победе
В будущем ты и все наши единомышленники, которые присоединятся к партии, смогут баллотироваться на следующие местные выборы и стать депутатами Партии Шария.
1.
2.
3.
4.
5.
На предвыборной кампании ты сможешь помогать нам в таких живых активностях:
Раздача газет
Это твоя возможность донести правду до тысяч людей в твоем городе.
Участие в акциях
Ежемесячно мы проводим десятки акций по всей Украине. Участвуя в них ты реально влияешь на власть в своем регионе и принимаешь активное участие в преображении Кременчуга.
Помощь в работе штаба
У тебя есть возможность проявить себя и быть реально полезным для партии. Для тебя в штабе есть много интересных задач, особенно в период выборов. Становись волонтером Партии Шария, чтобы узнать больше!
Став волонтёром Партии Шария ты прямо сейчас станешь частью глобальной истории по преобразованию Кременчуга и:
Участвуй в онлайн-поддержке Партии Шария!
Подпишись на все социальные сети Партии Шария
Публикуй наши партийные шапки, фреймы, репости новости на свою страницу, ставь лайки.
Записывай видеообращения и участвуй в наших онлайн-активностях
А также вступай в команду волонтёров Партии Шария! В нашем чат-боте волонтёров ты получишь доступ к библиотеке, обучающей как правильно агитировать людей, как выстраивать коммуникацию с ними, чтоб это было честно и эффективно. Мы ответим на все твои вопросы, если таковые возникнут.
Мы верим, что хорошие люди должны разделять хорошие идеи и держаться вместе. Только так мы изменим Кременчуг к лучшему!
Сообщай нам о проблемах
Чем больше мы знаем о проблемах в Кременчуге и твоем районе тем проще нам будет их решать.
Если ты видишь проблемы: свалки, уличную преступность, плохой транспорт, разбитые дороги, преступность, наркоманов на районе, недобросовестную работу ЖЭКов, незаконную застройку или что-то еще — сообщай нам об этом!
Заполни анкету ниже и расскажи о проблеме, указав регион, улицу, а также, по возможности, прикрепив фото или видеодоказательства. Мы хотим быть максимально в курсе того, что происходит, чтоб иметь возможность эффективно решать проблемы, когда придем во власть.
Опишите проблему
Стать волонтером